ויזה לדובאי-מה צריך לדעת ואיך מוציאים ויזה?

אנו שומעים המון בלאגן ואי הבנה בנושא הויזות לדובאי. הענין אמור להסתדר בקרוב,אך עדיין אין תאריך סופי וכרגע עד הודעה חדשה ישראלי שרוצה להכנס לדובאי צריך להוציא ויזה לתייר.

 

חברות התעופה לא יעלו נוסעים לטיסה ללא ויזה מודפסת,וכמובן שהרשויות בדובאי לא יכניסו אותנו ללא ויזה בתוקף.לכן מומלץ לטפל בויזה לפני הרגע האחרון,ואפילו לפני הזמנת כרטיס הטיסה.

 

עלות הויזה עצמה היא 95$,הויזה בתוקף ל-60 ימים מיום הנפקתה ומאפשרת שהייה של עד 30 ימים בדובאי. חשוב לציין, בנוסף, שהדרכון צריך להיות בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום הכניסה לדובאי.

 

בשל עומסים כבדים ברשויות ובבקשות הויזה בדובאי אנו רואים עיכובים בקבלת הויזות לישראלים,ואפילו שומעים על מקרים בהם נוסעים לא קיבלו את הויזה שלהם עוד ביום הטיסה עצמה-וחבל.

 

מומלץ לעשות את הויזה ע"י סוכנויות נסיעות מקומיות,ואפילו לשלם עמלה קטנה על הטיפול,כדי להיות בטוח שהויזה תתקבל בזמן.לדוגמא בצייד הטיסות ניתן להנפיק ויזה ע"י סוכנים מקומיים בעלות של 15$ דמי טיפול-בלי כאבי ראש ובלי דאגות. הויזה תגיע לכתובת המייל שלכם ברוב המקרים תוך 24 שעות.סך הכל הויזה תעלה לכם 110$ בלי טרחה ובלי כאבי ראש.

איך זה עובד? פשוט מאוד:

אנו עושים את כל הטיפול,החל מהגשת הבקשה לרשויות האמירתיות, תשלום הויזה (95$) ,שליחת המסמכים וכרטיסי הטיסה לרשויות, סריקת דרכון ישראלי ומעקב אחר הבקשה, עד קבלת האשרה במייל/ווטסאפ.
עלות הטיפול היא 15$ בלבד.
עלות הויזה כולל הכל הינה 110$ לאדם

לינק לווטסאפ לחץ כאן

להזמנת ויזה און ליין

להצטרפות לקבוצת 'צייד הטיסות' לחץ כאן

ויזה לדובאי

תוכן עניינים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

mydealteutza@gmail.com

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם