אלעל תבצע את הטיסה הראשונה לאבו דאבי

כפי שפורסם בפספורט ניוז,למרות ההשבתה הממושכת של כל טיסותיה המסחריות, אל על צפויה לבצע בשבוע הבא את הטיסה ההיסטורית הראשונה מישראל לאבו דאבי. בטיסה, משלחת אמריקאית-ישראלית.

אל על דיווחה באחרונה לבורסה לניירות ערך בת”א כי היא מאריכה את מועד הפסקת טיסותיה עד לתאריך 30 בספטמבר 2020. למרות ההשבתה הממושכת של כל טיסותיה המסחריות, אל על היא זו שצפויה לבצע בשבוע הבא את הטיסה ההיסטורית הראשונה מישראל לאבו דאבי, בירת איחוד האמירויות.

ג’ארד קושנר, יועצו וחתנו של נשיא ארה”ב, דונלד טראמפ, צפוי להגיע בשבוע הבא לישראל ומכאן להמשיך בטיסה הישירה כאמור לאיחוד האמירויות. למשלחת האמריקאית בראשותו של קושנר, צפויה להצטרף משלחת של עשרות ישראלים בדרגים שונים בראשותו של ראש המל”ל, מאיר בן שבת.

למרות שישראייר היא חברת התעופה הישראלית היחידה שפועלת במהלך משבר הקורונה חרף כל הקשיים, אל על היא זו שתהנה מהדובדבן שבקצפת.

ללא קשר למשלחת ההיסטורית כאמור, ישראייר הגישה באחרונה בקשה לנחות בדובאי. ישראייר, הנמצאת במגעים עם סוכני תעופה ותיירות מאיחוד האמירויות, הגישה באחרונה בקשה לנחות בדובאי ללא קשר למשלחת ההיסטורית. ישראייר נערכת להוצאת קבוצות תיירות למדינה המסקרנת. המכשול כרגע היא ערב הסעודית שצריכה לתת אור ירוק לחברת תעופה ישראלית לטוס מעל שטחה. עד היום אף חברת תעופה ישראלית לא קיבלה אישור לטוס מעל סעודיה בניגוד לאייר אינדיה שקיבלה אישור לטוס מישראל להודו מעל שמי סעודיה. בעניין זה אמר באחרונה ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במהלך ביקורו בנמל התעופה בן גוריון, “אנחנו עובדים עכשיו על לאפשר טיסות ישירות מעל סעודיה בין ת”א לדובאי ולאבו דאבי”.

לכתבה באתר פספורט ניוז

לצייד הטיסות

טיסה לאמרויות אלעל
קרדיט לתמונה: pixabay

תוכן עניינים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

mydealteutza@gmail.com

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם