התמונה המרהיבה שזיכתה את הצלם החרדי בתחרות היוקרתית

צלם הטבע והנופים החרדי מיקי שפיצר זכה בציון ראוי לשבח בתחרות התמונות היוקרתית באיטליה Siena Awards בקטגוריית צילומי רחפן. בתחרות השתתפו אלפי צלמים מרחבי העולם.

מיקי שפיצר מטייל ברחבי העולם ומנציח בעדשת מצלמתו את הנופים הקסומים של הטבע, מיקי מספר שהתמונה שזכתה היא צילום רחפן לבריכה גיאותרמית במרכז איסלנד.

 

"העליתי את הרחפן והבריכה נראתה מלמעלה ממש כמו עין כחולה אנושית ומיוחדת". אומר שפיצר ומוסיף, "מרגשת אותי מאד הזכיה, ולא שוכח אפילו לרגע מה רבו מעשיך השם!".

בחודש כסליו השנה זכה מיקי שפיצר בתחרות הבינלאומית היוקרתית לצילום נוף שהתקיימה בבודפשט שבהונגריה. התמונה הזוכה היתה תיעוד של סופת טורנדו בטקסס שבארה"ב. בתחרות לוקחים חלק אלפי צלמי טבע מכל רחבי העולם, כאשר שפיצר הוא הצלם החרדי הראשון שזכה אי פעם בתחרות היוקרתית.

כל הפרטים • שובר שגרה: התפקיד המיוחד שמציע משרד החוץ לישר

מיקי שפיצר איסלנד

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם..

יעדי קיץ מומלצים לישראלים

יעדי קיץ מומלצים

יעדי קיץ מומלצים לישראלים הקיץ בפתח וזה הזמן לתכנן את החופשה המושלמת. הישראלים תמיד מחפשים יעדים מרגשים לחופשה משפחתית או

קרא עוד »
דירות airbnb

המדריך המלא לשכירת דירות Airbnb

Airbnb היא פלטפורמת השכרה שמקשרת בין אנשים שמחפשים מקום לינה זמני לבין בעלי נכסים שמציעים דירות, בתים או חדרים להשכרה. הפלטפורמה נוסדה בשנת 2008, ומאז היא צמחה והפכה לאחת הדרכים הפופולריות ביותר להזמנת מקום לינה בכל רחבי העולם. Airbnb מציעה מגוון רחב של אפשרויות, החל מדירות סטודיו קטנות ועד וילות יוקרתיות.

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם