לאן לטוס לטייל אחרי המלחמה?

אחרי המלחמה, נראה שמפת יעדי התיירות המבוקשים מעט תשתנה. יהיו יעדים שהביקוש אליהם צפוי לרדת משמעותית כגון טורקיה, שהיתה בשיא הביקוש עד לפני המלחמה. לעומת זאת, יהיו יעדים שיהיו המבוקשים ביותר והביקוש יעלה הן בגלל תמיכתם בישראל, והן בגלל הרגשת הביטחון ברחובות יחסית ליעדים אחרים.
בצייד הטיסות ניתן לראות לפי נתוני חיפושי הטיסות העתידיות- מהן היעדים המבוקשים הצפויים.

פראג, צ'כיה

צ'כיה עולה שוב ושוב כיעד בולט לאחר המלחמה, וזה בטח בזכות תמיכתה החד משמעית בישראל. צ'כיה חברת אמת של ישראל, הייתי אומר אפילו שרוב התושבים "פרו ישראלים". החברות בין ישראל לצ'כיה כבר הרבה שנים עוד לפני קום המדינה, והייתה מהמדינות הראשונות להצביע ולהכיר במדינת ישראל. בנוסף לפראג היסטוריה יהודית רבת שנים, וכן בפראג שוכן המלון הכשר המפואר "קינג דיויד" אשר כשר למהדרין כל השנה, והמשיך בפעילותו גם במהלך המלחמה. (גם עכשיו ניתן להתארח במלון שממשיך לפעול גם בתקופה זו. להזמנות מלון קינג דיויד פראג- מענה בעברית- 03-9119388).

ישראלים בצ'כיה כיום מדווחים על הרגשת בטיחות מוחלטת ברחובות, וללא מקרי אנטישמיות.

 

גאורגיה

מאז 1992 כוננו היחסים הדיפלומטים בין גאורגיה לישראל. היחסים בין שתי המדינות הדוקים.( תמיד הייתי מספר על גיאורגיה שכשאתה אומר שאתה מישראל ברחוב או בכל חנות מייד אתה מקבל חיוכים והערצה, הכוללים בין היתר ניסיונות להגיד כמה משפטים בעברית, ולהגיד שירושלים ותל אביב זה ערים יפות מאוד, ושדודה שלהם עדיין עובדת/עבדה בישראל:)). גם עכשיו ראש ממשלת גאורגיה אמר בפומבי מספר פעמים שתומך בישראל. ישראלים ששוהים בגאורגיה מדווחים על הרגשת בטחון מוחלטת, יחס מעולה וסובלני מצד התושבים.

 

בודפשט,הונגריה

בשנת 1989 חודשו היחסים בין ישראל להונגריה. לכל אורך השנים היחסים בין ישראל להונגריה מצויינים. ניתן לראות שבשנים האחרונות הונגריה מגבה את ישראל פעם אחר פעם בכל סוגיא בזירה הבינלאומית. בבודפשט התקיימו מגוון מחוות תמיכה בישראל. אפילו נבחרת ישראל בכדורגל בחרה לקיים את משחקי הבית שלה בהונגריה בתקופת המלחמה. בבודפשט מגוון גדול מאוד של מסעדות כשרות למהדרין, בתי כנסת, ובהחלט ניתן להרגיש בבית. ישראלים ששוהים בבודפשט מדווחים על בטחון והערצה מצד התושבים והרגשה של תמיכה מוחלטת בישראל.

 

גרמניה

מהרגע הראשון של המלחמה גרמניה התמקמה לצד ישראל. בגרמניה אסרו בחוק כל תמיכה בפלסטין או נגד ישראל. יש איסור נוקשה לקיים הפגנות תמיכה בחמאס.

ארה"ב

ארצות הברית הייתה כמובן הראשונה לתמוך בישראל, ולא מפסיקה לתמוך ולסייע. כבר בתחילת המלחמה הנשיא ביידן הביעה תמיכה נחרצת בישראל. נוסיף את העובדה שבעלי דרכון ישראלי קיבלו פטור מויזה.

ישראל

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם..

תשלום עבור דרכון

תשלום עבור דרכון: כל מה שצריך לדעת

קבלת דרכון חדש היא תהליך חשוב לכל מי שמתכנן לצאת מגבולות המדינה. אחד מהשלבים החשובים ביותר בתהליך זה הוא תשלום עבור דרכון. במאמר זה, נסקור את כל הפרטים החשובים הקשורים כולל העלויות, הדרכים לתשלום, והנחיות כלליות.

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם