בחור הישיבה שבדרך לרכוש את אלעל

כפי שפורסם באתר כלכליסט, המשקיע שמתעניין ברכישת אלעל הוא בנו של נפתלי רוזנברג, יהודי מניו יורק העוסק בנדל"ן ובבתי מלון ובתי אבות בארה"ב.

אלעל עומדת למכירה ונראה שמי שרציני לרכישתה הוא אלי רוזנברג, בנו של נפתלי רוזנברג. אלי הוא אברך שגר בארץ,והינו אזרח ישראלי. למעשה ההשקעה המתוכננת באל על היא של רוזנברג האב, אולם מכיוון שהבן הוא בעל אזרחות ישראלית וזהו תנאי מהותי לקבלת היתר שליטה, הרי שאם המשפחה תרכוש את החברה זה ייעשה תחת שמו של הבן.

יש לציין שהדרך לסגירת העסקה עוד ארוכה.גורמים בסביבת האוצר מדגישים כי כרגע ההתנהלות היא מול כנפיים בנוגע לעמידת החברה בדרישות האוצר השונות שהוצבו כתנאי לסיוע, ובראשן הגעה להסכמות עם כל הוועדים. דירקטוריון אל על בחר בשבוע שעבר במתווה חילוץ שמבוסס על הלוואה של 250 מיליון דולר בערבות מדינה בשיעור 75%, במקביל לגיוס הון בהנפקת מניות בהיקף 150 מיליון דולר. המדינה התחייבה לקנות את המניות שהציבור לא יקנה, ובסבירות גבוהה עשויה להפוך לבעלת השליטה בחברה.

לבלוג התיירות שלנו

לצייד הטיסות

בחור הישיבה שרוכש את אלעל
קרדיט לתמונה: pixabay

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם..

רשת מלונות מטיילים

רשת מלונות מטיילים

אם אתם מחפשים חווית לינה ייחודית, נוחה ונגישה, רשת מלונות מטיילים היא הבחירה האידיאלית עבורכם. עם מגוון רחב של מלונות הממוקמים באזורים תיירותיים פופולריים ברחבי ישראל, רשת מלונות מטיילים מציעה פתרונות לינה מותאמים לכל סוגי המטיילים – משפחות, זוגות, קבוצות חברים ומטיילים בודדים.

קרא עוד »
מקומות יפים בים המלח

מקומות יפים בים המלח

ים המלח הוא אחד המקומות הייחודיים ביותר בעולם, והוא ידוע בעיקר בזכות מימיו המלוחים והעשירים במינרלים. אך מעבר לרחצה במים המלוחים, ישנם מקומות יפים בים המלח שמציעים חוויות בלתי נשכחות

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם