ההקלות שאושרו בטיסות לישראל וממנה

החל מהיום (א) בוטלו מלוניות הקורונה, ונתב"ג "נפתח מחדש" באופן חלקי. כרגע היעדים שמהם ואליהם יתקיימו טיסות כרגע הם: ניו יורק, פרנקפורט, פריז, לונדון, קייב, הונג קונג וטורונטו. ההקלות שאושרו לטיסות לישראל וממנה:

חזרה לארץ

וועדת החריגים לגבי חזרה לארץ בוטלה, ולכן, כל אזרח ישראלי או תושב קבע, יכול לקנות כרטיס טיסה ולהיכנס לארץ ללא אישור מוועדות חריגים. מחוסנים ומחלימים -פטורים מבידוד. מי שלא החלים או התחסן- צריך בידוד ביתי.

אמנם ועדת החריגים בוטלה אבל עדיין יש למלא טופס הצהרת בריאות וכניסה לארץ 24 שעות לפני הטיסה, ולהציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית. לקישורים שימושיים לחץ כאן.

כל מי שנכנס לישראל, כולל מחלימים ומחוסנים, צריך לבצע בדיקת קורונה בנחיתה בנתב"ג.

יציאה מהארץ

מחוסנים ומחלימים רשאים לצאת מישראל ללא וועדת חריגים. פשוט לקנות כרטיס טיסה ולטוס. מי שלא החלים או התחסן, כולל ילדים– חייב אישור מוועדות חריגים. מי שלא אזרח ישראלי – יכול לצאת מהארץ ללא אישור וועדת חריגים. מומלץ לבצע בדיקת קורונה לפני טיסה מהארץ גם למחוסנים ומחלימים- רוב מדינות היעד דורשות בדיקת קורונה שלילית כדי להיכנס לגבולותיה ולפעמים גם כדי לעלות לטיסה.

לא כל היעדים מקבלים ישראלים

חשוב מאוד להתעדכן כל הזמן בתנאי הכניסה למדינת היעד לישראלים, כיום רוב המדינות לא מכניסות ישראלים, גם ישראלים מחוסנים ומחלימים, ולכן יש לבדוק טוב לפני רכישת כרטיס הטיסה. נכון לעכשיו, ניתן להכנס לאוקראינה עם בדיקת קורונה שלילית, ולניו יורק. ישנם מדינות נוספות שמקבלות ישראלים אך עדיין לא מתקיימות טיסות אליהן מישראל, כגון : דובאיאיחוד האמירויות הערביות, טורקיה, מקסיקו, פנמה, קוסטה ריקה, גאורגייה וסיישל.

להנפקת תו ירוק

צייד הטיסות

 

ההקלות שאושרו לטיסות
קרדיט לתמונה: unsplash

תוכן עניינים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

mydealteutza@gmail.com

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם