התחסנתם? הנפיקו תעודת מתחסן(דרכון ירוק)

בתקופה האחרונה אנו שומעים על מיזם "הדרכון הירוק" שהולך וצובר תאוצה. "דרכון ירוק" יהיה אישור מתחסן בשתי מנות, או אישור מחלים מקורונה באופן רשמי ממשרד הבריאות או מקופת החולים. גם מי שיבצע בדיקת קורונה והתוצאה תהיה שלילית,יקבל דרכון ירוק למשך 72 שעות.

הדרכון הירוק יכול לשמש כ "כרטיס כניסה" למגוון מקומות בהם ישנה התקהלות, כגון מוזאונים, תרבות, אירועי ספורט, ואולי אפילו חתונות ואירועים, וכמובן- טיסות ולאיים הירוקים.

בימים אלו מתגבשים הסכמים בין ישראל למספר מדינות, כדי לאפשר תיירות ונסיעה חופשית ללא בידוד וללא בדיקת קורונה למחזיקי דרכון ירוק, כלומר למתחסנים בשתי מנות ולמחלימים.

כיום מחלימים ומחוסנים השבים לארץ לא נדרשים להכנס לבידוד. הדרכון הירוק, לכאורה, יפטור מבידוד גם במדינות היעד שיכירו בו בהסכם עם מדינת ישראל, וכך נוכל לחזור לטוס בקרוב.

נכון לעכשיו, נראה שתוקף התעודה יהיה למשך חצי שנה למתחסנים, ועד לתאריך 30.6.2021 למחלימים.

משרד הבריאות עוד בוחן את יעילות החיסון, ויתכן שתוקף התעודה יוארך גם מעבר לתוקף חצי שנה.

להנפקת תעודת מתחסן באתר משרד הבריאות לחץ כאן

צייד הטיסות

 

 

תעודת מתחסן -דוגמא
קרדיט לתמונה: כללית

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם..

רשת מלונות מטיילים

רשת מלונות מטיילים

אם אתם מחפשים חווית לינה ייחודית, נוחה ונגישה, רשת מלונות מטיילים היא הבחירה האידיאלית עבורכם. עם מגוון רחב של מלונות הממוקמים באזורים תיירותיים פופולריים ברחבי ישראל, רשת מלונות מטיילים מציעה פתרונות לינה מותאמים לכל סוגי המטיילים – משפחות, זוגות, קבוצות חברים ומטיילים בודדים.

קרא עוד »
מקומות יפים בים המלח

מקומות יפים בים המלח

ים המלח הוא אחד המקומות הייחודיים ביותר בעולם, והוא ידוע בעיקר בזכות מימיו המלוחים והעשירים במינרלים. אך מעבר לרחצה במים המלוחים, ישנם מקומות יפים בים המלח שמציעים חוויות בלתי נשכחות

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם