כניסת ישראלים לאוקראינה בתקופת קורונה

כפי שפורסם באתר 'אומן שלום', ישראלים המבקשים להיכנס לאוקראינה, לא נדרשים לאישור נוסף. המגיעים לשהייה של פחות מ 48 שעות – אינם מחויבים בבידוד או בבדיקה ואין חיוב להתקין את אפליקציית המעקב. יש להציג כרטיס טיסת המשך/יציאה מאוקראינה.

המבקשים להגיע לאוקראינה לזמן ממושך, ידרשו בכניסה לאוקראינה להתקין אפליקציית מעקב. החלטת ממשלת אוקראינה על הפסקת בידוד באוקראינה על סמך תוצאה שלילית לקורונה, נכנסה לתוקף. ניתן להזמין צוות בדיקה בתשלום למקום הבידוד. את תוצאת הבדיקה השלילית יש לשלוח באפליקציה כדי להימחק מהרשימה של המחוייבים בבידוד.

כמו כן,ישראלים הנכנסים לאוקראינה מחויבים להציג  ביטוח רפואי בתוקף המכסה את הטיפול בנגיף הקורונה. הביטוח צריך להיות של חברת ביטוח אוקראינית או חברה בין-לאומית עם סניף באוקראינה או חברת ביטוח אחרת עם הסכם עם חברת ביטוח אוקראינית.

יש להציג כסף מזומן בסכום של 250 דולר + 50 דולר לכל יום שהייה והזמנת מלון.

לטיסות זולות לאומן

לכתבה באתר אומן שלום

כניסה לישראלים לאוקראינה
קרדיט לתמונה: pixabay

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם..

רשת מלונות מטיילים

רשת מלונות מטיילים

אם אתם מחפשים חווית לינה ייחודית, נוחה ונגישה, רשת מלונות מטיילים היא הבחירה האידיאלית עבורכם. עם מגוון רחב של מלונות הממוקמים באזורים תיירותיים פופולריים ברחבי ישראל, רשת מלונות מטיילים מציעה פתרונות לינה מותאמים לכל סוגי המטיילים – משפחות, זוגות, קבוצות חברים ומטיילים בודדים.

קרא עוד »
מקומות יפים בים המלח

מקומות יפים בים המלח

ים המלח הוא אחד המקומות הייחודיים ביותר בעולם, והוא ידוע בעיקר בזכות מימיו המלוחים והעשירים במינרלים. אך מעבר לרחצה במים המלוחים, ישנם מקומות יפים בים המלח שמציעים חוויות בלתי נשכחות

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם