להתכונן לכל מצב – ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

להתכונן לכל מצב – ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה
ביטוח נסיעות לחו"ל מגן עלינו מפני הוצאות כספיות משמעותיות שעלולות להידרש מאיתנו בגין טיפולים רפואיים בעת השהייה בחו"ל
(כמו גם אובדן כבודה, דחיית הטיסה בעקבות המשכות המצב הרפואי וכיוצ"ב) ומאפשר לנו לטוס בראש שקט יותר. עם זאת, במקרים רבים עצם רכישת כרטיס הטיסה, המלון בחו"ל וכו'ת כרוך במידה רבה של אי וודאות, שכן לא אחת נאלצים לבטל את הטיסה והנסיעה כולה מסיבה זו או אחרת. גם עבור מקרה זה ניתן לרכוש ביטוח, כך שנוכל לקבל חזרה כמעט את כל הסכום שהוצאנו.
מהו ביטוח ביטול טיסה ובאילו מצבים הוא עשוי להציל אותנו?
ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה, כשמו כן הוא: מדובר בביטוח אשר יחזיר לנו עד שמונים אחוזים מהכסף ששילמנו עבור הנסיעה לחו"ל במידה ונרצה לבטל אותה, מכל סיבה שהיא.
חשוב להבהיר – מדובר בהחזר של הוצאות הנסיעה כולה, לא רק הטיסה. כלומר – גם ההוצאה על בית המלון שכבר סגרנו וכיוצ"ב. תלוי בסכומים שביטחנו בעת רכישת הפוליסה.
כמו כן, חשוב להבין כי מדובר בהחזר של עד 80% מההוצאה שלנו במידה וביטלנו את הטיסה מכל סיבה שהיא, ללא כל צורך להסביר.
זה כמובן תקף במידה ונהיינו חולים או נפצענו ולכן איננו יכולים לטוס, אך גם אם למשל מצאנו דיל שווה ומשתלם יותר עבור אותו יעד ואנחנו מעוניינים לבטל את ההזמנה הראשונית שעשינו, כמו גם אם כמה ימים לפני הטיסה לחופשת הסקי מתברר כי אין מספיק שלג
באתר וכו'. אינכם מחויבים לסיבה מסוימת, ואינכם מחויבים גם להסביר את עצמכם. מעוניינים לבטל את הטיסה מכל סיבה שהיא?
תקבלו 80% מכספכם חזרה.
ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה תוכלו לרכוש עד חמישה עשר ימים לאחר קניית כרטיס הטיסה במידה ומדובר בקנייה של מעל לשלושה חודשים מראש. במידה ורכשתם כרטיסים למועד הקרוב יותר משלושה חודשים, ניתן לרכוש את ביטוח ביטול הטיסה עד שבעה ימים מיום רכישת הכרטיס.

חשוב להבהיר, ביטוח ביטול נסיעה מכסה ביטול שנעשה ביוזמתכם בלבד, במקרה וחברת התעופה ביטלה את הטיסה שלכם לדוגמא עקב מלחמה את לא זכאים לתבוע החזרים לביטוח גם לא עבור בתי המלון מכיוון שהביטול לא נעשה ביוזמתכם.
גם עבור ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שווה לעשות השוואת מחירים,
בדומה לביטוח נסיעות לחו"ל "רגיל ", כמו גם שאר הביטוחים שאנו רוכשים כיום, גם במקרה של ביטוח ביטול טיסה מומלץ ביותר לערוך השוואת מחירי ביטוחים מקדימה בטרם בוחרים בפוליסה ספציפית. ביטוח מסוג זה מציעות כמה וכמה חברות ביטוח שונות, והתנאים המפורטים של הפוליסה עשויים להיות שונים בין חברה לחברה, כמו כמובן גם מחיר הביטוח עצמו.

לכן, מומלץ לבצע השוואת מחירי ביטוחים מושכלת, בפלטפורמה ייעודית המתמחה בדיוק בהשוואות מסוג זה. באתר "שוק הביטוח" תוכלו למצוא פלטפורמה ייעודית ויעילה למטרה זו, בה ניתן לבצע גם השוואת מחירי ביטוח ביטול טיסה בין כל חברות הביטוח שניתן לרכוש את הביטוח הזה. ההשוואה לוקחת בחשבון את הפרמטרים הרלבנטיים השונים המאפיינים פוליסות ביטוח ומדגישה את היתרונות והחסרונות של כל חברה, ומתבססת בין על היתר גם על דירוג מפורט של חברות הביטוח בהתאם לחוות הדעת המצטברות של לקוחות עבר רבים.
שתהיה טיסה נעימה וללא ביטולים, אך גם במידה ותיאלצו לבטל – שתהיו מבוטחים!…

קרדיט לתמונה: Anna Shvets באתר PEXELS

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם..

רשת מלונות מטיילים

רשת מלונות מטיילים

אם אתם מחפשים חווית לינה ייחודית, נוחה ונגישה, רשת מלונות מטיילים היא הבחירה האידיאלית עבורכם. עם מגוון רחב של מלונות הממוקמים באזורים תיירותיים פופולריים ברחבי ישראל, רשת מלונות מטיילים מציעה פתרונות לינה מותאמים לכל סוגי המטיילים – משפחות, זוגות, קבוצות חברים ומטיילים בודדים.

קרא עוד »
מקומות יפים בים המלח

מקומות יפים בים המלח

ים המלח הוא אחד המקומות הייחודיים ביותר בעולם, והוא ידוע בעיקר בזכות מימיו המלוחים והעשירים במינרלים. אך מעבר לרחצה במים המלוחים, ישנם מקומות יפים בים המלח שמציעים חוויות בלתי נשכחות

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתובת החברה

אודם 3, פתח תקווה

055-931-1222

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם